O firmie

Jesteśmy od kilku lat prężnie działającą firmą remontową.
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zdolnościom menedżerskim właścicieli, firma w krótkim czasie zdobyła miano rzetelnego i godnego zaufania partnera, nie tylko na rynku lokalnym ale także na rynku krajowym.

W chwili obecnej Firma jest jedną z najprężniej działających małych firm remontowych w regionie. Jej klientami są głównie inwestorzy indywidualni w tym także wspólnoty mieszkaniowe.

Jesteśmy fachowcami z długoletnim doświadczeniem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. ART DECO dysponuje także własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym, dzięki któremu może sprawnie i terminowo realizować zlecenia.

ART DECO prowadzi politykę ukierunkowaną na rozpoznawanie i zaspokajanie oczekiwań oraz wymagań obecnych, a także potencjalnych Klientów. Działania te realizowane są poprzez analizę dotychczasowych realizacji pod względem jakości i kosztów wykonania, analizę potrzeb zmieniającego się rynku, dążenie do utrzymania powtarzalności wysokiego standardu realizowanych usług, systematyczne podnoszenie kwalifikacji wykonywanych prac oraz przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy, systematyczne doskonalenie stosowanych technologii oraz metod pracy.

Cieszymy się też opinią firmy, która bardzo sumiennie i natychmiastowo usuwa wszelkie usterki oraz reaguje na zgłaszane reklamacje. Jesteśmy też otwarci i gotowi realizować nietypowe projekty w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Dysponujemy długoletnim doświadczeniem i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje.

Posiadamy własny, specjalistyczny sprzęt budowlany, dzięki któremu możemy sprawnie i terminowo realizować powierzone nam zadania.

Sprawdź naszą ofertę